Pyramida NMnM parkety.jpg
Restaurant "K" Pyramida Nové Město nad Metují v okrese Náchod - restaurace 180 míst, salónek 40 míst, balkon s místy k sezení, kvalitní taneční parket, hudební pódium.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
DJs v okolí

DJs v okolí

Vyhledání DJů v blízkém okolí - DJs pro Váš večírek, svatbu, nebo párty
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Zajímavým restaurantem Nového Města nad Metují na různé akce, firemní i soukromé večírky a svatební hostiny je právě K-restaurace v novoměstské Pyramidě. Tento podnik si zvolí ti, kteří mají rádi moderní design interiéru, a dostatek prostoru kolem sebe. Prostor podniku nejlépe vyhovuje svatbám s 50 až 100 hosty, ale může se zde realizovat i početnější.
Hostům se zavděčí především zdejší gastronomie na vysoké úrovni, a též kvalitní taneční parket.

Pokud Vaší akci, či hostinu plánujete mimo období 1. červen - 10. září, tak si pronájem Restaurantu Pyramida Nové Město nad Metují můžete sjednat na tel. číslech: 491 407 180 a 491 407 173. (v období letních prázdnin se nemusíte ani dovolat)
Hudbu na soukromý večírek, nebo veřejnou akci si snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY pro Východní Čechy, nebo též múžete přímo oslovit osvědčené DJe z blízkého okolí zde na tomto odkazu.
.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REKLAMA ------------
zvětšit

zvětšit

Adresa:

Restaurant Pyramida - K Restaurant
T. G. Masaryka 407
(v bývalých kasárnách)
549 01 Nové Město nad Metují
okres Náchod,  Královéhradecký kraj


Vedoucí:

Bc Lenka Stolínová
Telefon: +420 491 407 180, 491 407 173
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one